Dość kłamstw i manipulacji; nie posiadamy "cyberbroni", nie inwigilowaliśmy "blogera" - oświadczyła Komenda Główna Policji w odpowiedzi na wpis Krzysztof Brejzy z Koalicji Obywatelskiej. KGP poinformowała, że w związku z "insynuacjami" polityka kieruje zawiadomienie do prokuratury. Najnowsze wiadomości z kraju

Wielki sukces policji. 12-letnia Wiktoria odnaleziona

Dziecko zostało odnalezione. Dziękujemy Wszystkim za współpracę i przekazywane informacje – poinformowała Komenda Główna Policji w sprawie zaginionej od sobotniego wieczora Wiktorii Sosnowca.

“UWAGA. CHILD ALERT ODWOŁANY. Dziecko zostało odnalezione. Dziękujemy Wszystkim za współpracę i przekazywane informacje!” – napisała w poniedziałek rano na Twitterze KGP.

“Policjanci odnaleźli zaginioną 12-latkę z Sosnowca. W szeroko zakrojonej akcji poszukiwawczej na terenie całego kraju współpracowali policjanci z Sosnowca, KWP w Katowicach i KGP, a także z PSP, OSP i GOPR. Dziękujemy za udostępnianie informacji o zaginięciu” – napisała z kolei Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach.

Starszy aspirant Olaf Burakiewicz z biura prasowego komendy wojewódzkiej policji w Katowicach powiedział PAP, że ze względu na dobro dziewczynki policja nie informuje o okolicznościach jej odnalezienia. “Jest cała i zdrowa” – dodał natomiast policjant.

W niedzielę policja wydała Child Alert w sprawie poszukiwań zaginionej od sobotniego wieczora Wiktorii z Sosnowca, która wyszła wieczorem z domu i następnie nie kontaktowała się z rodziną a jej telefon był nieaktywny.

W nocy z niedzieli na poniedziałek w sieci pojawiały się doniesienia nt. prowadzonych poszukiwań terenowych.

Jak podawano np. na facebookowym profilu sosnowiecnasygnale.pl w działania zaangażowane były siły policji, straży pożarnej (prócz strażaków zawodowych m.in. Grupy Poszukiwawczo Ratownicze OSP z Dąbrówki Małej i Orzecha) oraz Wojska Obrony Terytorialnej.

Źródło: Autor:
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Seria groźnych wypadków z udziałem dzieci na hulajnogach

0 0

Ile zarabia burmistrz Zakopanego? Szokująca kwota

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij