Najnowsze wiadomości z kraju

Ważna decyzja sądu. Orlen: To krok w walce z nieprawdziwymi informacjami nt. naszego koncernu

Artykuł pt. „Tak miliony z Orlenu płyną do PZPN. Kulisy gigantycznego kontraktu” opublikowany na portalu Onet.pl został opatrzony specjalnym komunikatem. Dopisek znalazł się tam zgodnie z decyzją sądu. – Ważny krok w walce z nieprawdziwymi informacjami nt naszego koncernu – oświadczyło Biuro Prasowe PKN Orlen.

Treść poniższego artykułu może zawierać nieprawdziwe informacje oraz bezprawnie naruszać dobra osobiste Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN S.A. – w tej sprawie toczy się postępowanie sądowe – czytamy w komunikacie na portalu Onet.pl. Taką treścią został opatrzony artykuł Jacka Harłukowicza pt. „Tak miliony z Orlenu płyną do PZPN. Kulisy gigantycznego kontraktu”.

W związku treściami zawartymi w artykule, polski koncern skierował sprawę do sądu. Ten z kolei zdecydował, że na czas toczącego się postępowania, tekst musi zostać opatrzony takim właśnie komunikatem, o czym poinformowało Biuro Prasowe PKN Orlen.

Zgodnie z decyzją sądu, publikacje w Onet.pl autorstwa Jacka Harłukowicza o współpracy PKN Orlen z PZPN zawierają obecnie stosowany dopisek o toczącym się postępowaniu sądowym. Ważny krok w walce z nieprawdziwymi informacjami nt naszego koncernu – czytamy w komunikacie koncernu.

https://twitter.com/b_prasoweorlen/status/1669727853057908736?fbclid=IwAR2h0IVOb_DDHTggjnXLArqT8mjfbELJVZ8oZZw4WEGNPgVgXXU7wmI0aME

W styczniu br. koncern poinformował, że przedłużył współpracę z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Koncern przez blisko cztery lata będzie Sponsorem Generalnym polskiej piłki nożnej, jedenastu reprezentacji narodowych, w tym reprezentacji mężczyzn oraz Sponsorem Tytularnym rozgrywek piłkarskich – m.in. Ekstraligi kobiet, Pucharu Polski kobiet oraz ePucharu Polski.

Współpraca z Polskim Związkiem Piłki Nożnej to gwarancja dotarcia do milionów kibiców w Polsce i za granicą. Roczny ekwiwalent reklamowy wynikający ze wsparcia PZPN dla sponsora głównego w 2021 roku przekroczył 410 mln zł. Kanały społecznościowe „Łączy nas piłka” obserwuje blisko 5 mln użytkowników, a mecze biało-czerwonych podczas mundialu w Katarze oglądało w telewizji i internecie średnio 12,5 mln widzów – tłumaczyli przedstawiciele PKN Orlen.

Źródło: stefczyk.info/na podst.PKN Orlen Autor: MS
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij