Rozrywka

Warszawska radna PO “straciła” w rok 250 tys. złotych. To znana aktorka i gwiazda seriali

Ciężkie musi być życie polskich gwiazd, szczególnie, kiedy swoje zawodowe obowiązki próbują połączyć z działalnością polityczną. Przykładem jest tutaj aktorka Anna Nehrebecka-Byczewska, gwiazda takich produkcji jak “Ziemia obiecana” i “Złotopolscy, a zarazem stołeczna radna PO, która w ciągu roku straciła aż 250 tys. złotych. Tak przynajmniej wynika z jej oświadczenia majątkowego.

To musiała być ogromna strata dla warszawskiej radnej PO Anny Nehrebeckiej-Byczewskiej, jak donosi “Super Express”, powołując się na jej oświadczenie majątkowe, w ciągu roku z konta aktorki i radnej wyparowało 250 tys. złotych! W ostatniej deklaracji majątkowej, którą zobowiązani są składać radni Nehrebecka poinformowała, że dysponuje oszczędnościami wysokości 200 zł i 60 tys. euro. Dodatkowo wraz z mężem jest także współwłaścicielką mieszkania o wartości ok miliona złotych oraz działki, której wartość szacowana jest na 400 tys. zł.

Co ciekawe rok wcześniej Nehrebecka miała zgromadzone na koncie 250 tys. zł i 55 tys. euro. Duże pieniądze radnej zniknęły z deklaracji majątkowej. A przecież nie zarobiła mało.

Jak podaje gazeta w 2022 roku dochody aktorki wyniosły  “ok. 30 tysięcy z diety radnej, ponad 100 tysięcy z praw autorskich i ponad 45 tysięcy z emerytury.”

 

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij