Najnowsze wiadomości z kraju

Warszawa pod wodą. Trzaskowski “w chwili wyzwania, spędza czas na politycznym campusie”

Rzecznik PiS Rafał Bochenek nazwał sytuację w Warszawie po ulewnych opadach “tragedią”. Zwrócił uwagę, że prezydent Trzaskowski nie jest obecny w mieście, bo “w chwili wyzwania, spędza czas na politycznym campusie”.

Rzecznik partii rządzącej Rafał Bochenek na zwołanym w sejmie briefingu informował o sytuacji w sparaliżowanej przez opady Warszawie.”Wielu mieszkańców nie mogło dojechać do domu, stało w wielokilometrowym korku. Sytuacja się stabilizuje, ale przez wiele godzin była bardzo, bardzo poważna” – mówił.

Rzecznik PiS zwrócił uwagę na brak w stolicy w tym momencie jej gospodarza, prezydenta Rafała Trzaskowskiego. Choć jak podkreślił Bochenek, intensywne opady były zapowiadane przez meteorologów. Mimo to – jak podkreślił Bochenek – prezydent woli spędzać czas na politycznym campusie.

Po godzinie 12 w środę w stolicy została zablokowana trasa s8 między węzłami. Zalanie spowodowało paraliż komunikacyjny w całym mieście.

Źródło: PAP Autor: Luiza Łuniewska
Fot. PAP/Albert Zawada

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij