Najnowsze wiadomości z kraju

Wałęsa był zbyt chory, by stawić się w sądzie… W tym samym czasie na Facebooku chwalił się spotkaniami

Sławomir Cenckiewicz poinformował na Twitterze, że Lech Wałęsa nie stawił się na rozprawie, którą mu wytoczył, bo miał zwolnienie lekarskie. Zauważył, że chory polityk chwali się równocześnie spotkaniami na swoim Facebooku.

– Wczoraj Wałęsa nie stawił się na zdalnej rozprawie w sądzie (sprawa z jego powództwa przeciwko mnie) gdyż był chory – zwolnienie lekarskie do 2 grudnia br. Z obowiązkiem leżenia, co zaznaczyła jego pełnomocniczka prawna – napisał historyk.

 Na FB spora agenda spotkań z dziś. Gdybym ja tak robił… – dodał Cenckiewicz.

Cenckiewicz dołączył do tweeta zrzut ekranu z wpisem Wałęsy z wtorku, w którym pokazał zdjęcia ze spotkania z Dorotą Wellman.

Wcześniej pokazywał też zdjęcia z przygotowań do rozmowy z hiszpańskimi dziennikarzami oraz spotkania z „miłymi gośćmi” w wieżowcu Olivia Star. Na zdjęciach widać, że żadnego z tych spotkań nie odbywał na leżąco, ale nie wiadomo kiedy dokładnie miały miejsce.

Źródło: Twitter Autor: WM
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij