Rozrywka

W takich luksusach mieszka gwiazda TVN. Pochwaliła się willą i… zaliczyła wpadkę

Gwiazda TVN Małgorzata Rozenek nie ustaje w wysiłkach, by było o niej głośno. Na swoich profilach w mediach społecznościowych publikuje często i dużo, czasem wraz z mężem – Radosławem Majdanem. Choć w ostatnim czasie pod adresem prezenterki kierowane są nieprzychylne opinie związane z prowadzeniem przez nią śniadaniowego programu Dzień Dobry TVN, to Rozenek-Majdan, zdaje się nie zrażać tym faktem. Ostatnio “Perfekcyjna Pani Domu” postanowiła pochwalić się własnym lokum.

Trzeba przyznać, że dom Majdanów robi wrażenie. Już krótki filmik zamieszczony przez Rozenek na Instagramie pozwala stwierdzić, że to duża luksusowa willa. Co więcej, jak zauważyli jej fani, już same schody kojarzą się z amerykańskimi rezydencjami  największych gwiazd Hollywood. Także rzeźby przed “dworkiem” i bardzo wysokie drzwi robią wrażenie.

Jednak to wcale nie luksusy przykuły największą uwagę internautów komentujących post prowadzącej DDTVN. Pewne zażenowanie wzbudził w nich fakt, brudnego samochodu, do którego wsiada gwiazda. Nie wiemy, czy to zaniedbanie Małgorzaty czy Radosława, ale jak wskazali internauci, kobiecie, która karierę zawdzięcza roli “Perfekcyjnej Pani Domu”, takie rzeczy zwyczajnie nie przystoją.

Źródło: Autor:
Fot. screenshot Instagram

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij