policja - kobieta potrąciła 11-latków Najnowsze wiadomości z kraju

W szkole podstawowej znaleziono ciało mężczyzny. Obok leżały nadpalone rzeczy

Lekcje w Szkole Podstawowej numer 2 w Gorzowie Wielkopolskim zostały odwołane. Wszystko z powodu ciała mężczyzny, które znaleziono w szkolnej piwnicy. Obok zwłok leżały nadpalone rzeczy, a śledczy ustalają co wydarzyło się w placówce.

We wtorek w piwnicy szkoły podstawowej numer 2 przy ulicy Zamenhofa w Gorzowie Wielkopolskim znaleziono ciało. Zmarły to mężczyzna w wieku ok 50 lat, który prawdopodobnie nie był pracownikiem szkoły.

Uczniowie zostali odebrani przez rodziców, a w placówce pojawili się funkcjonariusze grupy dochodzeniowo-śledczej. Wezwano także biegłego z zakresu pożarnictwa, ze względu na to, że część rzeczy w budynku była nadpalona.

Według nieoficjalnych ustaleń „Gazety Lubelskiej”, ofiarą jest prawdopodobnie bezdomny mężczyzna. Do szkolnej piwnicy mógł dostać się przez okno. Dokładną przyczynę jego śmierci wyjaśni zlecona przez prokuratora sekcja zwłok.

Na stronie internetowej szkoły pojawił się komunikat dotyczący zajęć. Podobnie jak we wtorek, tak również w środę lekcje zostały odwołane. Również świetlica będzie w tych dniach nieczynna.

Źródło: stefczyk.info/na podst.RMF FM Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij