Najnowsze wiadomości z kraju

W szatni klubu sportowego znaleziono trzech nastolatków, nie udało się ich uratować

W szatni klubu sportowego we wsi Nowa Biała (powiat nowotarski) znaleziono trzech nieprzytomnych nastolatków. Wkrótce potem zmarli.

Rzecznik nowotarskiej policji Dorota Garb poinformowała, że w piątek rano jeden z mieszkańców wsi poinformował policję, że w szatni lokalnego klubu sportowego leżą trzej nieprzytomni chłopcy. Po dotarciu na miejsce policjanci podjęli próbę reanimacji, ale ta nie przyniosła skutków i nastolatkowie – 18-latek i dwóch 19-latków – zmarli.

Cała trójka mieszkała w Nowej Białej. Na razie nie jest jasne co w ogóle się stało. Przyczyny ich śmierci wyjaśni dopiero pracująca pod nadzorem prokuratora policja.

Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reporterka Polsat News Klaudia Syrek śledczy ustalili, że najbardziej prawdopodobną przyczyną śmierci nastolatków było zaczadzenie. Zawinił generator prądotwórczy, który napędzał grzejniki. W budynku miała odbywać się wcześniej zabawa sylwestrowa na kilkanaście osób.

Źródło: Stefcyk.info na podst. PAP Autor: WM
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij