Wiadomości sportowe z kraju i świata

W pobliżu US Open aresztowano uzbrojonego mężczyznę

Policjanci pilnujący turnieju tenisowego US Open aresztowali uzbrojonego mężczyznę. Na razie nie jest jasne czy próbował na niego wejść.

Dziennik New York Post poinformował, że w sobotę ok. trzeciej po południu policjanci, którzy kierowali ruchem na US Open, zauważyli czarnego Lexusa. Jadący nim pasażer, zidentyfikowany później jako 23-letni Ricardo Betancur, miał w ręku broń palną. Kiedy podeszli do samochodu, ten gwałtownie ruszył, a Betancur wypadł przez otwarte drzwi. Został aresztowany, a oprócz broni policjanci znaleźli przy nim amunicję i narkotyki. Kierowca nadal jest poszukiwany.

Według innych źródeł mężczyzna próbował wejść na turniej, ale został zatrzymany przez ochraniających go policjantów. W odpowiedzi wyciągnął broń i zaczął uciekać. Dogoniono go i aresztowano na pobliskim parkingu. Na razie nie wiadomo która wersja jest prawdziwa. Policja potwierdziła jedynie, że faktycznie doszło do aresztowania uzbrojonego mężczyzny.

Nie wiadomo także dlaczego próbował wejść z bronią na słynny turniej. Wiadomo jedynie, że ten budzi bardzo negatywne emocje wśród antyszczepionkowców z powodu zakazu startu dla niezaszczepionych zawodników, przez który nie wystartował w nim słynny Novak Djokovic. Wcześniej FBI ostrzegła przed antyszczepionkowcem, który przekroczył granicę z Kanadą aby na nim protestować.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Fox News Autor: WM
Fot. PAP/EPA/Peter Foley

Polecane artykuły

0 0

Polacy za biedni na wakacje

0 0

Bunt zakonnic. Arcybiskup ekskomunikował cały klasztor

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij