Najnowsze wiadomości z kraju

W ognisku znaleziono szczątki dzieci. Dziewczynki miały 3 i 5 lat

Na terenie posesji w miejscowości Wola Szczucińska znaleziono szczątki dziewczynek w wieku 3 i 5 lat. Znajdowały się one w ognisku za domem. Śledczy nie wykluczają, że związek ze sprawą może mieć mieszkająca z dziećmi ich 40-letnia matka.

Policjanci zostali wezwani do domu w miejscowości Wola Szczucińska koło Dąbrowy Tarnowskiej w Małopolsce. Za posesją znaleziono ognisko, a w nim szczątki dziewczynek w wieku 3 i 5 lat.

Rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, podinsp. Katarzyna Cisło, która cytuje RMF FM, poinformowała, że wszystko wskazuje na to, że do śmierci dzieci przyczyniła się mieszkająca z nimi 40-letnia matka.

Na miejsce skierowani zostali policjanci i ekipa dochodzeniowo-śledcza oraz technicy kryminalistyki, którzy pracowali tam pod nadzorem prokuratora.

Przedstawicielka policji przekazała, że prokurator najprawdopodobniej skieruje znalezione szczątki na sekcję.

My sprawdzamy, czy były tu jakiekolwiek interwencje w tej rodzinie. Mogę powiedzieć, że pod tym adresem nie była wszczynana procedura niebieskiej karty – dodała. Podkreśliła również, że decyzję w sprawie ewentualnego zatrzymania 40-latki zostanie podjęta przez prokuratora po zakończeniu działań.

Źródło: stefczyk.info/na podst.RMF FM Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij