Rozrywka

W latach 80-tych była boginią seksu, w której kochali się wszyscy chłopcy. Jak dziś wygląda Sabrina?

“Boys, boys, boys, I’m looking for a good time. Boys, boys, boys, get ready for my love” – refren tej piosenki znają chyba wszyscy, którzy na początku lat 90. oglądali MTV. Wszyscy też kojarzą z pewnością teledysk, w którym wokalistka pluska się w wodzie, eksponując swoje odziane wyłącznie w strój kąpielowy kształty. Tą piosenką, która kusiła słuchaczy była Włoszka  Sabrina Salerno. Niedawno gwiazda skończyła 55 lat i trzeba przyznać, że czas się jej nie ima.

Sabrina Salerno, która popularność zdobyła po prostu jako “Sabrina”, urodziła się w 1968 roku w Genui, północno-zachodniej części Włoch nad Morzem Liguryjskim. Już jako nastolatka miała świadomość swojej urody – występowała w konkursach piękności – była m.in Miss Ligurii czy Miss Włoskiego Wybrzeża. Dość szybko zwróciła na siebie uwagę menadżerów, co zaowocowało kontraktem z telewizją, gdzie prasowała jako prezenterka, a później z wytwórnią płytową.

Jej utrzymywane w stylu italo disco piosenki z miejsca podbiły serca  męskiej publiczności w całej Europie, w czym z pewnością pomogły jej dość odważne, jak na końcówkę lat 80. teledyski. Szlagierowy wideoklip “Boys” był nawet zakazy w Wielkiej Brytanii, ze względu na eksponowanie nagości.

Choć wydawać by się mogło, że Sabrina lata świetności ma za sobą, ona wcale nie zwalnia tempa. Wciąż występuje, a nowe kanały komunikacji takie jak social media zdają się ją tylko nakręcać. Dba o swoją urodę, ćwiczy i podbija serca kolejnych pokoleń. Zresztą, przekonajcie się sami.

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij