Najnowsze wiadomości z kraju

Viktor Orban uczestniczył w porannej mszy św. w Warszawie

Premier Węgier Viktor Orban we wtorek rano wziął udział w porannej mszy świętej w kościele warszawskich karmelitów. W poniedziałek Orban rozmawiał w stolicy z premierem Mateuszem Morawieckim.

W poniedziałek wieczorem w Warszawie odbyło się spotkanie robocze premiera Mateusza Morawieckiego z premierem Węgier Viktorem Orbanem ws. m.in. omówienie dalszych działań w kontekście negocjacji budżetowych w UE.

Advent. Roráte mise a varsói karmelitáknál // Advent. Rorate Mass at the Carmelites in Warsaw

Opublikowany przez Orbána Viktor Poniedziałek, 30 listopada 2020

Orban – jak sam poinformował na swoim profilu na Facebooku – wziął we wtorek rano udział w mszy w kościele karmelitów. “Adwent. Msza roratna u Karmelitów w Warszawie” – napisał Orban we wypisie, do którego załączył zdjęcia z warszawskiego kościoła.

Poniedziałkowa rozmowa Morawieckiego i Orbana była kolejnym w ostatnich dniach spotkaniem obu premierów. W czwartek w Budapeszcie szefowie rządów Polski i Węgier podpisali deklarację dotyczącą uzgodnienia stanowiska krytycznego wobec powiązania wypłat z budżetu z “arbitralnymi i nieobiektywnymi kryteriami naruszeń praworządności”.

Źródło: Karol Kostrzewa Autor: PAP
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Szefowa Secret Service podała się do dymisji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij