Najnowsze wiadomości z kraju

UOKiK: takie podkładki pod mysz mogą być niebezpieczne dla zdrowia

Sieć handlowa TEDi powiadomiła Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w żelowych podkładkach pod mysz wykryto podwyższoną zawartość węglowodorów poliaromatycznych, co może być niebezpieczne dla zdrowia – poinformował UOKiK.

Urząd poinformował, że TEDi Sieć Handlowa Sp. z o.o. powiadomiła Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w żelowych podkładkach pod mysz, wyprodukowanych w Chinach, wykryto podwyższoną zawartość węglowodorów poliaromatycznych, co może być niebezpieczne dla zdrowia. Numer artykułu to: 53224003981000000800. Produkt dostępny był w sprzedaży od 08.07.2023 r. do 27.05.2024 r

UOKiK przypomniał w piątek, że informacje na temat ogłoszonej kampanii są dostępne w sklepach stacjonarnych TEDi oraz pod adresem: https://www.tedi.com/pl/informacja-dla-klienta/. Klienci są informowani o zagrożeniu, jakie może wywołać produkt oraz możliwości jego zwrotu lub wymiany.

Dodano również, że informacji związanych z kampanią udziela TEDi Sieć Handlowa Sp. z o.o. Adres: ul. 11 Listopada 11, 40-387 Katowice, e-mail: [email protected].

Źródło: PAP Autor:
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Polska przegrała z Holandią

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij