Najnowsze wiadomości ze świata

Ukrył się w damskiej toalecie i nagrywał pasażerki wycieczkowca. Został złapany na gorącym uczynku

Do bulwersujących scen doszło na pokładzie wycieczkowca MSC Meraviglia. Jeden z pracowników ukrył się w toalecie dla kobiet i potajemnie nagrywał pasażerki. Mężczyzna został złapany na gorącym uczynku i został wyrzucony z pracy.

Niestosowne praktyki jednego z pracowników statku należącego do francuskiej firmy MSC Cruises odkryła pasażerka o imieniu Saja. Kobieta opublikowała nagranie ze zdarzenia w mediach społecznościowych. Słychać na nim, jak zwraca się do personelu z prośbą o interwencję. Szefowej pokładu przekazała, że w toalecie zamknął się mężczyzna i próbuje ją filmować.

Pracownica personelu udała się do kabiny i pukając do drzwi zaapelowała do mężczyzny o opuszczenie pomieszczenia. Na nagraniu widać jak wystraszony intruz damskiej toalety w uniformie wychodzi i wyjasnia, że „po prostu się pomylił”.

Linie MSC Cruises wydały w tej sprawie specjalne oświadczenie. Przekazano w nim, że pracownik został już zwolniony.

„Nasz zespół bezpieczeństwa w pełni współpracował z władzami w tym dochodzeniu. Podjęliśmy natychmiastowe działania, aby wesprzeć poszkodowanych pasażerów. Bezpieczeństwo i komfort naszych gości i załogi jest naszym priorytetem. Mamy politykę zerowej tolerancji dla wszelkich tego typu wykroczeń” – poinformowano.

Źródło: stefczyk.info/na podst.polsatnews Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij