Wiadomości sportowe z kraju i świata

Ukraińska lekkoatletka podbiła serca kibiców z całego świata. Wszystko za sprawą jednego drobnego szczegółu

Jarosława Mahuczich z Ukrainy, choć ma zaledwie 22 lata, jest jedną z największych gwiazd współczesnej lekkoatletyki. Na swoim koncie ma już kilka medali mistrzostw świata, Europy i igrzysk olimpijskich w skoku wzwyż. Podczas zakończonych w Stambule halowych mistrzostw Europy do swojej kolekcji dorzuciła kolejny – złoty.

Naturalny wdzięk i skromność bijąca z twarzy lekkoatletki sprawiły, że Mahuczich z miejsca stała się ulubienicą publiczności. Co więcej, podczas całej imprezy, zawodniczka nie ukrywała wielkiej miłości do Ojczyzny, której dawała dowody w różny sposób. Jeden szczególnie spodobał się fankom gwiazdy. Chodzi o makijaż.

Jarosława wyszła na zawody nie tylko doskonale przygotowana fizycznie, ale także zatroszczyła się o odpowiedni wygląd. Na powieki naniosła cienie w barwach Ukrainy, co dokładnie widać na wszystkich zdjęciach. Jak widać, te święte dla niej kolory poniosły ją do zwycięstwa, które lekkoatletka dedykowała, żołnierzom broniącym kraju przed rosyjską inwazją.

Gratulujemy jej sukcesu, a Ukraińcom życzymy kolejnych zwycięstw. Nie tylko sportowych.

 

Źródło: Autor:
Fot. EPA/MICHAEL BUHOLZER Dostawca: PAP/EPA.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij