Najnowsze wiadomości ze świata

Udawała ciężarną by ukryć narkotyki przed policją

Ciężarna kobieta próbowała uciec przed policjantami. W trakcie ucieczki z jej „brzucha” wypadły narkotyki.

Zdarzenie miało miejsce 12 kwietnia, ale dopiero teraz zostało ujawnione przez policję. Oficerowie z biura szeryfa hrabstwa Anderson patrolowali drogę międzystanową 85 w Południowej Karolinie. Zatrzymali do kontroli samochód, którym podróżowali Anthony Miller i Cemeka Mitchem. Podczas rozmowy zauważyli, że kobieta jest w ciąży. Zaczęli więc pytać ich o to, kiedy spodziewają się dziecka.

Policjanci zaczęli podejrzewać, że coś jest nie tak, gdy oboje podali im sprzeczne informacje co do spodziewanej daty porodu. Widząc ich podejrzenia, Mitchem wysiadła z samochodu i zaczęła uciekać. Podczas pościgu coś zaczęło wypadać z jej brzucha. Okazało się, że była to kokaina.

Policjantom udało się ją dogonić i aresztować. Okazało się, że kobieta wcale nie była w ciąży. Zamiast tego miała na sobie gumowy brzuch, używany m.in. przez aktorów lub przez kobiety przygotowujące się do ciąży. Ukryła w nim narkotyki, łącznie policja znalazła półtorej kilo kokainy. I-85 to droga, którą często poruszają się przemytnicy, i podobne znaleziska nie należą na niej do rzadkości. Teraz grozi im do 30 lat więzienia i po 200 tysięcy dolarów grzywny.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Fox News Autor: WM
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij