Publicystyka

TVP: Most może zawalić się pod własnym ciężarem. Flagowa inwestycja prezydenta Bydgoszczy z Platformy Obywatelskiej okazała się monstrualnym bublem

Most, który może zawalić się pod własnym ciężarem, zakorkowane miasto i urzędniczy chaos. Jak flagowa inwestycja prezydenta Bydgoszczy Rafała Bruskiego z Platformy Obywatelskiej okazała się monstrualnym bublem. Kto ponosi odpowiedzialność za to, że inwestycja, która wraz z infrastrukturą kosztowała ponad 200 mln, po 7 latach nie nadaje się do użytku?

Czy władze miasta ignorowały sygnały o tym, że korzystanie z przeprawy przez Brdę może być niebezpieczne? Co łączy spółkę, która budowała Most Uniwersytecki ze spółką, która przeprowadzała kontrole techniczne? Kto zapłaci za remont grożącego katastrofą budowlaną mostu? Kulisy fuszerki za publiczne pieniądze w „Magazynie śledczym Anity Gargas” w czwartek o 21:55 w TVP1.

zwiastun:

https://www.youtube.com/watch?v=n38xcCXbeoo

Źródło: TVP/Magazyn Śledczy Anity Gargas Autor: TVP/Magazyn Śledczy Anity Gargas
Fot. TVP/Magazyn Śledczy Anity Gargas

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij