Publicystyka

Tusk zaatakował Kaczyńskiego niekorzystnym zdjęciem. Mocna reakcja internautów

Donald Tusk opublikował na Twitterze wyjątkowo niekorzystne zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego. Internauci szybko przypomnieli mu zdjęcia, na których to on był głównym bohaterem.

Wczorajsze obrady sejmu przebiegały w wyjątkowo gorącej atmosferze. Na mównicy pojawiło się kilku posłów opozycji, którzy zarzucili Antoniemu Macierewiczowi „kłamstwo smoleńskie”. Zareagował na to Jarosław Kaczyński. „Ja bardzo krótko” – oświadczył z mównicy w stronę posłów opozycji – „Wiedziałem, że tu jest agentura Putina, ale, że tak liczna, nie”.

Na jego słowa zareagował Donald Tusk, który postanowił opublikować na Twitterze niezbyt korzystne zdjęcie lidera PiS. „Wczoraj w Sejmie, po ujawnieniu kłamstwa smoleńskiego” – napisał – „Obraz wart jest więcej niż tysiąc słów”.

Jego wpis wywołał błyskawiczną reakcję internautów, którzy przypomnieli Tuskowi zdjęcia, które zapewne wolałby jak najszybciej zapomnieć.

https://twitter.com/DorotaM30/status/1570377469680824321?s=20&t=TCK2YEA48SEpiAQWpYYqRg

 

Inni zwrócili uwagę, że śmianie się z czyjegoś wyglądu, to nie jest zajęcie, które przystaje liderowi opozycji.

https://twitter.com/PawelHarpoon/status/1570388610628583424?s=20&t=TCK2YEA48SEpiAQWpYYqRg

Źródło: Twitter Autor: WM
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij