Publicystyka

Tusk się wścieknie. Polacy ocenili realizację “100 konkretów”

Idąc po władzę, Tusk zapowiadał realizację „100 konkretów w 100 dni”. W sondażu dla Super Expressu Polacy wypowiedzieli się o tym, jak ich zdaniem mu poszło.

Jak informowaliśmy wczoraj, obiektywnie Koalicja 13 Grudnia nie ma się za bardzo czym chwalić. Ze stu konkretów zrealizowali zaledwie tuzin, a do tego część z nich połowicznie. Dodatkowo zrealizowali te najłatwiejsze i nie wiążące się z żadnymi wydatkami, jak np. wymiana Rzecznika Praw Dziecka czy usunięcie oceny z religii ze świadectw, a nie kwota wolna od podatku czy babciowe.

Miało być 100 konkretów w 100 dni – zostały niespełnione obietnice. Tak Tusk okłamał wyborców

Wygląda na to, że Polacy to zauważyli. W sondażu SE aż 63% Polaków uważa, że gabinet Tuska nie dotrzymał swoich obietnic. 22% respondentów uznało, z jakiegoś powodu, że spełnili obietnice. 15% nie ma zdania.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Polsat News Autor: WM
Fot. PAP/Radek Pietruszka
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij