Najnowsze wiadomości z kraju

Tusk nie panuje nad własnym marszem? Frasyniuk zlekceważył apel lidera PO i przygotował wulgarne hasło

Najpierw nagranie aktora Andrzeja Seweryna przepełnione przekleństwami i nienawiścią, a teraz wulgarne hasło Władysława Frasyniuka. Jak widać do zwolenników marszu 4 czerwca nie przemawia apel jego organizatora.

Jutro jest marsz siły i nadziei, nie bezradnej złości. Więc nie ma co przeklinać. Silni nie muszą – napisał w sobotę Donald Tusk. Wpis lidera PO był reakcją na nagranie Andrzeja Seweryna, na którym aktor zwracając się do dziecka mówi, że trzeba „przyp…ć Kaczyńskiemu”.

Drogie dziecko, pamiętaj, twoje zadanie jest im przypier….ć. Jesteś młody, na razie nie rozumiesz, co do ciebie mówię, ale już szybko zrozumiesz, jak będziesz miał kilkanaście lat albo nawet wcześniej. Już zrozumiesz, komu trzeba przypier….ć i nie zważać na nic. Tym wszystkim Trumpom, Kaczyńskim, Orbanom pier….nym trzeba przypier….ć. Żadnych dialogów chrześcijańskich, żadnego tam, wiesz, rozumienia, debaty, porozumienia. Nie, k…a. Faszystom trzeba przypier….ć, a nie dyskutować. Bo oni będą używali ten dialog, żeby ciebie zrobić w d..ę po prostu (…) – mówił na nagraniu Seweryn.

Prośba Donalda Tuska najwyraźniej nie przekonała Władysława Frasyniuka, który na Twitterze napisał jakie przesłanie będzie mu towarzyszyło w niedzielnym marszu.

Szanowni Państwo, na dzisiejszy marsz idę z przesłaniem ZGODA BUDUJE OBALMY TE CH**E. Widzimy się na marszy ***** *** – przekazał Frasyniuk, dodając do wpisu wulgarne hasło ukryte pod ośmioma gwiazdkami.

Źródło: stefczyk.info/na podst.Twitter Autor: MS
Fot. Wikimedia Commons

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij