Najnowsze wiadomości ze świata

Trzy Porsche zderzyły się ze sobą na autostradzie. Nie żyją cztery osoby

Na autostradzie A3 w pobliżu niemieckiej Kolonii doszło do zderzenia między trzema samochodami marki Porsche. Życie straciło czterech obywateli Holandii.

Sportowe auta z holenderskimi tablicami rejestracyjnymi jechały w stronę Kolonii. Ok. 10:45 42-letni kierowca stracił panowanie nad swoim Porsche Cayman i wpadł do rowu. Zarówno jemu, jak i jego 37-letniej pasażerce, nic się nie stało.

Obok nich zatrzymało się jednak kolejne Porsche, a jego 39-letni kierowca wysiadł, aby zobaczyć, co się stało. Kiedy cała trójka stała na poboczu, nadjechał Porsche 911 prowadzony przez 56-latka. Mężczyzna również wpadł w poślizg, uderzył z dużą prędkością w stojących na poboczu ludzi, a następnie w barierę energochłonną.

Zarówno on, jak i cała trójka, zginęli na miejscu. Przeżył wyłącznie pasażer w ostatnim Porsche. Szczątki rozbitych aut zablokowały całą autostradę, a akcja policji i służb na miejscu wypadku trwała do wieczora. Policja obecnie próbuje ustalić przyczyny wypadku. Według wstępnych informacji ofiary podróżowały w jednej grupie, a na drodze panowały bardzo trudne warunki z powodu ulewnego deszczu.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Polsat News Autor: WM
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij