Najnowsze wiadomości z kraju

Trzaskowski chwali się aktywnością, której nie ma? W kandydata PO zdaje się nie wierzyć nawet Grzegorz Schetyna

Akcja #100imyPodBlokiem zorganizowana przez sztab wyborczy Patryka Jakiego zakończyła się sporym sukcesem. Polityk nie tylko zbliżył się do mieszkańców, wykazał się sporym zaangażowaniem oraz z całą pewnością zdobył sobie kilka głosów jeszcze przed kampanią. Przede wszystkim przyćmił samego Rafała Trzaskowskiego, który w czasie całej akcji pozostał całkowicie w cieniu i wykazywał się małą aktywnością. Taki zarzut przedstawiają także dziennikarze TVN, stacji raczej przychylnej totalnej opozycji.
Podczas rozmowy z jednym dziennikarzy tej stacji w „Faktach po faktach” lider PO Grzegorz Schetyna został zapytany o swojego kolegę z partii. Chwalił go, że się stara, ale „ma przeciwnika, która nie ma żadnych ograniczeń: rozdaje jabłka, wszystkim wszystko obiecuje. Jak sam podkreślił na koniec, Trzaskowski „ma szansę, ale nie jest faworytem”.

Polecane artykuły

0 0

Polacy za biedni na wakacje

0 0

Bunt zakonnic. Arcybiskup ekskomunikował cały klasztor

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij