Najnowsze wiadomości ze świata

Trójka dzieci została zamordowana, dwoje jest w szpitalu. Policja aresztowała ich matkę

Policjanci odnaleźli w jednym z domów zwłoki trójki dzieci, a kolejna dwójka odniosła rany i trafiła do szpitala. Zatrzymali w związku z tym 25-letnią kobietę.

Zdarzenie miało miejsce w teksańskim miasteczku Italy. 3 marca pracownicy CPS – agencji zajmującej się ochroną dzieci – dokonali inspekcji w jednym z domów. Pracownik CPS doszedł do wniosku, że znajdujące się w nim dzieci powinny być z niego zabrane. Ok. 4 po południu poinformował o tym policję.

Policjantów na miejscu powitał makabryczny widok. Trójka dzieci – 6-letni chłopiec i 5-letnie bliźniaczki już nie żyły, a 4-latek i 13-miesięczna dziewczynka były ciężko ranne, zabrano je do szpitala w Dallas.

Policjanci w związku z tą sprawą aresztowali 25-letnią Shamaiyę Hall. Na razie nie ujawniono, czy była z nimi spokrewniona, ale lokalne media informują nieoficjalnie, że była ich matką. Kobieta trafiła do aresztu tymczasowego i usłyszała już zarzut potrójnego morderstwa, sędzia wyznaczył jej kaucję na milion dolarów. Śledztwo prowadzi biuro szeryfa hrabstwa Ellis, a pomagają mu Strażnicy Teksasu. Na razie nie ujawniono żadnych dalszych szczegółów.

Źródło: Stefczyk.info na podst. KTRE Autor: WM
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij