Wiadomości sportowe z kraju i świata

Trening Świątek przerwany. Padł na kolana i poprosił ukochaną o rękę

Iga Świątek nie może mówić o nudnym treningu na korcie w Kalifornii. Gdy tenisistka zrobiła sobie przerwę i zeszła do boksu, boisko przejął pewien mężczyzna, który oświadczył się swojej ukochanej. Gdy jego wybranka powiedziała „tak” Iga nie mogła powstrzymać się od humorystycznego komentarza.

W poniedziałek na kalifornijskich kortach rozpoczną się zmagania w ramach turnieju Indian Wells. Jedną z zawodniczek, która jest już na miejscu i szlifuje formę przed pierwszym spotkaniem jest Iga Świątek.

Na niedzielnych zajęciach Polka trenowała z Amerykanką Sofią Kenin, a ich pracy przyglądała się z wysokości para zakochanych. W pewnym momencie, gdy tenisistki zeszły do boksu, obserwatorzy weszli na kort, a mężczyzna ukląkł przed swoją partnerką i poprosił ją o rękę. Kobieta przyjęła oświadczyny i razem z narzeczonym pozowała do zdjęć z Igą Świątek. Wówczas tenisistka żartobliwie zapytała, czy może wpaść na ślub.

To nie był kolejny dzień w biurze – napisali organizatorzy turnieju na Twitterze.

Podopieczna Tomasza Wiktorowskiego już od kilku dni podziwia uroki Kalifornii o czym poinformowała kibiców na Twitterze.

Spokojne poranki, mnóstwo pracy każdego dnia, przepiękne widoki… Jak dobrze znowu być w Indian Wells! – napisała Świątek.

Źródło: stefczyk.info/na podst.Twitter Autor: MS
Fot. Wikimedia Commons

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij