Najnowsze wiadomości ze świata

Transpłciowa gwiazda TikToka przyznała się do pedofilii

Transpłciowy influencer przyznał się przed sądem do stawianych mu zarzutów pedofilskich. Jego ofiary twierdzą, że „zmienił płeć” aby uniknąć odpowiedzialności.

44-letni Rachel Queen Burton z Australii podawał się na tiktoku za „dumną transpłciową kobietę, która żyje najlepszym życiem bez żadnych żalów”. Jego konto śledziły 34 tys. osób.
W 2022 roku Burton został aresztowany przez policję. Został oskarżony o molestowanie dwójki dzieci i prześladowanie ich i ich rodzin. Miało to mieć miejsce w 2019 roku, zanim „zmienił płeć” i został gwiazdą TikToka.

Matka ofiar, chłopca i dziewczynki, powiedziała sądowi, że przeprowadzili się, gdy tylko dowiedziała się, że padły ofiarą molestowania. Burton zaczął jednak ich śledzić. W końcu zamieszkała w policyjnej kryjówce, ale Burton ich znalazł i zaczął zaglądać do środka przez okno, co zmusiło ich do kolejnej przeprowadzki. Zauważyła też, że gdy oni tułali się od mieszkania do mieszkania, pedofil cieszył się popularnością w sieci i nie wykazał żadnej skruchy za to, co zrobił.

Jej córka powiedziała sędziemu, że bała się, że Burton ich znajdzie, i nadal się tego boi. Jej brat wyznał, że ma problemy ze spaniem w nocy, ciągle śnią mu się koszmary. Ich starszy brat, który nie był przez niego molestowany, wyznał, że i tak przeżycia rodzeństwa mocno go dotknęły.
Pedofil połączył się z sądem z męskiego więzienia. Płakał, gdy jego ofiary składały zeznania. Następnie przyznał się do stawianych mu zarzutów produkcji i posiadania materiałów z wykorzystaniem dzieci, skrajnej nieprzyzwoitości i nieprzyzwoitej napaści.
Sędzia zdecydował, że Burton pozostanie w areszcie tymczasowym do czasu ogłoszenia wysokości kary. Posiedzenie w tej sprawie zaplanowano na kwiecień.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Daily Mail Autor: WM
Fot. Zdjęcie ilustracyjne Pixabay
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

0 0

Pożar w warszawskim wieżowcu

0 0

10-latek przyznał się do morderstwa

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij