Najnowsze wiadomości z kraju

Tragiczny wypadek z udziałem żołnierzy. Nie żyją dwie osoby

Dwie osoby nie żyją, a dwie zostały ranne w wypadku na drodze krajowej nr 9 w Jadachach pod Tarnobrzegiem (woj. podkarpackie). Wśród rannych jest dwóch żołnierzy.

Policja o wypadku została poinformowana we wtorek o godz. 12. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierowca seata wyjeżdżał z drogi podporządkowanej na drogę krajową nr 9.

“Nie zatrzymał się przed znakiem Stop i wjechał pod koła ciężarowego Jelcza, którym jechało dwóch żołnierzy: 30- i 35-latek. Siła zderzenia pojazdów była tak duża, że oba wyrzuciło na lewy pas jezdni, w które uderzył jeszcze ciężarowy mercedes” – poinformowała kom. Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Na miejscu zginął kierujący seatem, 33-letni mieszkaniec Nowej Dęby. Policja informuje również, że mimo wysiłku ratowników z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego nie udało się uratować życia 59-letniego kierowcy mercedesa.

Do szpitali w Nowej Dębie i Tarnobrzegu przewieziono rannych żołnierzy z jednostki w Nowej Dębie.

DK nr 9 w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Dla ciężarówek wyznaczono objazd przez: Majdan Królewski (DW 872), Baranów Sandomierski (DW 985) i Nagnajów (DK 9). Dla osobówek przez: Tarnawską Wolę, Alfredówkę, Tarnobrzeg i Nagnajów.

Źródło: PAP Autor: al/ ral/
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij