Najnowsze wiadomości z kraju

Tragiczny wypadek w Kargowej. Kierowca zabił kobiety, które przechodziły przez drogę

W sobotę wieczorem w miejscowości Kargowa, w pobliżu Zielonej Góry, doszło do tragicznego wypadku. Kierowca wjechał w trzy kobiety, które przechodziły przez drogę.

Do tragedii doszło ok. godziny 21:30. Na ulicy Sulechowskiej, w ciągu drogi krajowej 32, 22-letni kierowca Fiata Punto uderzył w grupę trzech kobiet. Lokalne media informują, powołując się na naocznych świadków zdarzenia, że siła uderzenia była tak duża, że wyrzuciła je na kilkadziesiąt metrów.

Podinspektor Małgorzata Barska z KMP w Zielonej Górze poinformowała, że pierwsza z kobiet zginęła na miejscu. Drugą reanimowano, ale nie przyniosło to skutku. Trzecia trafiła do szpitala, ale jej również nie udało się uratować.

Wstępnie wiadomo, że kobiety przechodziły przez drogę w miejscu niedozwolonym. Policja poinformowała media, że kierowca był trzeźwy. Obecnie trwa ustalanie okoliczności wypadku.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Interia Autor: WM
Fot. Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij