Najnowsze wiadomości ze świata

Tragiczny wypadek pięciolatki. Udusiła ją huśtawka

Pięcioletnia dziewczynka straciła życie w szokującym wypadku. Została uduszona przez huśtawkę.

Zdarzenie miało miejsce w mieście Fort Collins w Kolorado. Pięcioletnia Aurora Masters bawiła się na placu zabaw, który jej rodzice zbudowali na swoim podwórku. W pewnym momencie przyciągnęła plastikową zjeżdżalnię w pobliże huśtawki. Gdy z niej zjechała, trzymające siedzisko liny zaplątały się wokół jej szyi.

Gdy rodzice ją znaleźli, zadzwonili od razu na numer alarmowy. Jako pierwsi dotarli na miejsce policjanci. Zajęli się pierwszą pomocą do czasu przyjazdu karetki. Dziewczynkę zabrano do lokalnego szpitala. Niestety lekarze stwierdzili, że uszkodzenia mózgu wywołane brakiem tlenu są nieodwracalne. Rodzina zdecydowała się na odłączenie jej od maszyn podtrzymujących życie.

Dziewczynka zmarła w poniedziałek. Jej organy zostaną pobrane i przekazane potrzebującym. Policja z Fort Collins ogłosiła, że nie będą prowadzić w tej sprawie śledztwa. Ich zdaniem nic nie wskazuje, by miało dojść do przestępstwa, a śmierć pięciolatki była tylko tragicznym wypadkiem.

Źródło: Stefczyk.info na podst. USA Today Autor: WM
Fot. Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij