Najnowsze wiadomości z kraju

Tragiczny wypadek na A4. Nie żyją trzy osoby

Na autostradzie A4 doszło do groźnego wypadku. Trzy osoby straciły życie.

Zdarzenie miało miejsce w okolicy miejscowości Jarostów na Dolnym Śląsku. Między węzłami Udanin i Gościsław doszło ok. 6:30 rano do zderzenia ciężarówki przewożącej artykuły spożywcze z busem. Według wstępnych ustaleń to ciężarówka uderzyła w busa.

Wysłani na miejsce strażacy początkowo informowali, że zginęła jedna osoba, a dwie są reanimowane. Nieco później GDDKiA poinformowała jednak, że cała trójka nie żyje. Pięć kolejnych osób jest rannych. Wszystkie ofiary jechały busem.

Na miejsce wypadku wysłano 10 zastępów straży pożarnej, w tym Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Technicznego z Wrocławia. Lądował tam też śmigłowiec LPR. Na miejscu nadal trwają działania ratownicze, utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Źródło: Stefczyk.info na podst. WP.pl Autor: WM
Fot. Michiel1972 CC BY-SA 3.0
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij