Najnowsze wiadomości ze świata

Tragiczny wypadek kolejki linowej. Pasażerowie wypadli z wagonika

Dwie osoby wypadły z gondoli kolejki linowej w popularnym, kanadyjskim ośrodku Mont-Tremblant. Jedna osoba nie żyje, a druga jest w stanie krytycznym. Wagonik, którym podróżowali zderzył się z maszyną budowlaną.

Do tragedii doszło w niedzielę po godzinie 11. W wyniku uderzenia sprzętu budowlanego w gondolę, z wagonika wypadły dwie osoby. Mężczyzna zmarł w szpitalu w skutek odniesionych obrażeń, a kobieta, która trafiła do szpitala w Montrealu, jest bardzo ciężko ranna.

Ośrodek Mont-Tremblant w kanadyjskiej prowincji Quebec, przekazał, że „z szacunku dla poszkodowanych” zostały odwołane wszystkie wydarzenia zaplanowane na ten dzień. Poinformowano także, że rada ds. bezpieczeństwa w Quebecu współpracuje z policją, badającą przyczyny wypadku. Jedną z hipotez śledczych jest „zaniedbanie, które doprowadziło do śmierci”.

Źródło: stefczyk.info/na podst.polsatnews Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Polecane artykuły

0 0

Strażakom spłonął wóz strażacki

0 0

Na wojskowej uczelni doszło do eksplozji. Są ranni żołnierze

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij