Najnowsze wiadomości z kraju

Tragiczny finał interwencji policji. 25-latek pod wpływem narkotyków wyskoczył z okna

Nie żyje 25-latek, wobec którego kilka godzin przed śmiercią interweniowała policja. Mężczyzna najpierw wyskoczył z okna na drugim piętrze kamienicy w centrum Warszawy, a następnie wstał i zaczął uciekać. Funkcjonariusze byli zmuszeni użyć siły fizycznej wobec agresywnego i irracjonalnie zachowującego się 25-latka.

Tragiczne sceny rozegrały się w czwartek późnym wieczorem w centrum Warszawy. Policjanci zostali wezwani do agresywnie zachowującego się 25-latka. Mężczyzna wyskoczył z okna na drugim piętrze kamienicy, po czym wstał i uciekł w stronę ul. Przybosia, gdzie ostatecznie został złapany przez mundurowych.

Jak relacjonuje warszawska policja, „mężczyzną był agresywny, zachowywał się irracjonalnie i nie stosował się do wydawanych poleceń”.

Policjanci zmuszeni byli do użycia siły fizycznej, gazu i kajdanek – dodano. Podczas interwencji 25-latek stracił przytomność, a funkcjonariusze przystąpili do resuscytacji, którą prowadzili do przyjazdu pogotowia ratunkowego.

Po przywróceniu czynności życiowych mężczyzna został przewieziony do szpitala – informuje policja.

Lekarze ustalili, że mężczyzna ma złamany kręgosłup w odcinku szyjnym i ma stłuczone prawe płuco. Okazało się również, że jest pod wpływem narkotyków. Kilka godzin po przyjeździe do szpitala 25-latek zmarł.

Jak informuje „Fakt”, w mieszkaniu zmarłego znaleziono mefedron i kilkadziesiąt butelek po alkoholu.

Źródło: stefczyk.info/na podst.X/Fakt Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij