Najnowsze wiadomości z kraju

Tragedia w sądzie. Mężczyzna przyszedł na rozprawę i wyskoczył z okna

Z okna sądu rejonowego w Mrągowie wyskoczył mężczyzna i zginął na miejscu. Przyszedł on do sądu na rozprawę w swojej sprawie, która – według PAP – dotyczyła skierowania na leczenie odwykowe.

Do tragedii w sądzie rejonowym w Mrągowie doszło w piątek rano. Mężczyzna wyskoczył z okna na drugim piętrze budynku i zginął na miejscu. Znajdujący się na korytarzu świadkowie próbowali powstrzymać podsądnego, ale bezskutecznie.

Według nieoficjalnych ustaleń Polskiej Agencji Prasowej, wobec tej osoby toczyło się postępowanie związane ze skierowanie na leczenie odwykowe. Mężczyzna zjawił się w budynku sądu właśnie ze względu na rozprawę w swojej sprawie.

Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Olsztynie Daniel Brodowski poinformował, że sprawa, w której uczestniczył mężczyzna toczyła się bez udziału prokuratora. Z kolei oficer prasowa policji w Mrągowie Paulina Karo przekazała, że osoba, która targnęła się na swoje życie nie była konwojowana przez policję.

Źródło: stefczyk.info/na podst.PAP Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij