Najnowsze wiadomości z kraju

Tragedia w Radomiu. 49-letni biegacz zmarł tuż przed metą półmaratonu

49-letni biegacz zmarł tuż przed metą odbywającego się w niedzielę w Radomiu Półmaratonu Radomskiego Czerwca ’76 – poinformował PAP prezes Stowarzyszenia “Biegiem Radom!” i organizator biegu Tadeusz Kraska.

49-letni radomianin zasłabł kilkadziesiąt metrów przed metą. W trakcie biegu mężczyzna nagle zaczął się osuwać, wtedy przytrzymał go inny z biegaczy. “Szybko została rozpoczęta reanimacja, bo w pobliżu było pogotowie ratunkowe. Pomocy udzielali też lekarze, którzy brali udział w półmaratonie. Długa walka o życie, niestety zakończyła się niepowodzeniem, nasz kolega zmarł” – powiedział PAP Kraska.

Półmaraton Radomskiego Czerwca ’76 był jedną z imprez towarzyszących obchodom 45. rocznicy protestu robotników w Radomiu w czerwcu 1976 r.

Źródło: PAP Autor: Ilona Pecka
Fot.
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij