Najnowsze wiadomości z kraju

Tragedia w Niedzielę Wielkanocną. Ciała czterech osób znalezione w domu

W niedzielę w jednym z domów jednorodzinnych na terenie stołecznego Ursusa ujawniono cztery ciała; dwóch kobiet i dwóch mężczyzn – poinformował PAP rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Szymon Banna. Dodał, że prokuratura nie wyklucza tzw. rozszerzonego samobójstwa.

“Ujawniono cztery ciała w jednym z budynków jednorodzinnych na terenie Ursusa; dwie kobiety i dwóch mężczyzn. Prokurator w tym momencie prowadzi oględziny miejsca tego zdarzenia” – powiedział Banna.

Dodał, że zwłoki ujawnione zostały przez członków dalszej rodziny.

Przedstawiciel prokuratury przekazał, że obecnie nie może udzielić zbyt wielu informacji na temat zdarzenia. Oględziny miejsca – jak przekazał – potrwają od kilku do kilkunastu godzin i dopiero po nich będzie można ustalić, co się tam mogło wydarzyć.

Dopytywany o wstępne hipotezy, przedstawiciel prokuratury wskazał, że “tutaj niewykluczone jest tzw. rozszerzone samobójstwo”. “Ale to bardzo wstępna hipoteza. Musimy przeprowadzić oględziny; zobaczyć, jak to dokładnie na miejscu zdarzenia wygląda i dopiero później po zakończeniu wstępnych czynności formułować jakieś hipotezy” – dodał rzecznik.

 

Źródło: PAP Autor: mick/ mhr/
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij