Najnowsze wiadomości z kraju

Tragedia na terenie przedszkola. 4-latek wpadł do studni

W Zabierzowie koło Krakowa doszło do tragicznego zdarzenia. Do studzienki kanalizacyjnej znajdującej się na terenie przedszkola wpadło 4-letnie dziecko. Strażacy wydobyli chłopca, ale mimo reanimacji nie udało się go uratować.

O sprawie informuje RMF FM. Starszy kapitan Bartłomiej Rosiek z krakowskiej straży pożarnej przekazał stacji, że do zdarzenia doszło na ul. Leśnej z Zabierzowie. Chłopczyk w wieku ok. 4 lat wpadł tam do studzienki kanalizacyjnej.

Na miejsce niezwłocznie skierowane zostały najbliższe jednostki ochotniczych straży pożarnych oraz jednostki PSP z Krakowa – informuje strażak cytowany przez RMF FM.

Starszy kapitan Rosiek dodał, że dziecko udało wydobyć się spod wody i przekazano je będącemu na miejscu zespołowi ratownictwa medycznego.

Początkowo informowano, że dziecko jest w ciężkim stanie. Jednak później pojawiły się tragiczne doniesienia o śmierci dziecka.

Źródło: stefczyk.info/na podst.RMF FM Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij