Najnowsze wiadomości ze świata

Tragedia na rodzinnej imprezie. Rozbił się wynajęty samolot

Impreza, na której rodzice chcieli ujawnić światu płeć ich nowego dziecka, doszło do tragedii. Rozbił się wynajęty w tym celu samolot.

Zdarzenie miało miejsce w meksykańskim San Pedro. W Ameryce Północnej popularne są tzw. imprezy ujawnienia płci. Polegają na tym, że spodziewające się nowego dziecka pary ujawniają, przy pomocy różowego lub niebieskiego koloru, jego płeć rodzinie i znajomym.

Para, której tożsamości nie ujawniono, postanowiła w tym celu wynająć samolot. Na nagraniu, które trafiło do mediów społecznościowych, widać, jak nad dekoracją z napisem „Oh baby”, przelatuje Piper Pawnee, puszczając różowy dym. Kiedy pilot próbuje się wznieść, w jego maszynie odrywa się skrzydło. Sądząc po reakcjach, uczestnicy imprezy w pierwszej chwili nie zrozumieli co się właśnie stało.

Maszyna wkrótce potem się rozbiła. Jej pilot, 32-letni Luis Angel N., przeżył samą katastrofę, wezwani przez uczestników imprezy policjanci znaleźli go we wraku. Karetka odwiozła go do szpitala, ale tam niestety zmarł.

Na razie nie jest jasne, co spowodowało tę katastrofę. Zdaniem ekspertów wygląda jednak na to, że skrzydło nie wytrzymało przeciążenia, kiedy pilot pociągnął za drążek aby ponownie się wznieść. Być może mocowanie skrzydła było uszkodzone już wcześniej.

Źródło: Autor:
Fot. Screen z Twittera

Polecane artykuły

0 0

Rosja atakuje. Polskie lotnictwo w akcji

0 0

20 osób zginęło w pożarze w parku rozrywki

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij