Rozrywka

To trzeba zobaczyć! Żelazna Dywizja wygrała internety

18 Dywizja Zmechanizowana, zwana także Żelazną Dywizją, nagrała „reklamę” pojazdu Cougar MRAP. Wyszła wyjątkowo komicznie.

MRAP to typ transportera piechoty, w którym szczególny nacisk położono na odporność na wybuchy min i improwizowanyuch ładunków wybuchowych. Jednym z najsłynniejszych pojazdów tego typu na świecie jest Cougar, produkowany w wielu wersjach przez amerykańską firmę Force Protection Inc. Polacy używali pożyczonych Cougarów w Afganistanie, gdzie sprawdziły się tak dobrze, że później nasze siły zbrojne kupiły ich 300 sztuk, dostawy rozpoczęto w połowie zeszłego roku.

Jakiś czas temu na portalu społecznościowym TikTok pojawiło się nagranie, na którym młoda Rosjanka dotyka luksusowy samochód Bentley Mulsane i nagrywa jego dźwięki, tzw. ASMR. Nagranie to szybko zdobyło popularność i stało się bazą licznych parodii. Teraz swoją własną, z Cougarem w roli głównej, opublikowała na Twitterze Żelazna Dywizja.

 

Źródło: Twitter Autor: WM
Fot. Screen z Twittera

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij