Rozrywka

To prawdziwy hit lata! Słowa popularnej piosenki niosą młodych pątników na Jasną Górę

Piosenki wykonywane przez Sanah królują na polskich listach przebojów, zna i nuci je z pewnością każdy z nas. Zuzanna Jurczak, bo tak brzmi imię i nazwisko ukrywającej się pod tajemniczym pseudonimem piosenkarki, inspiruje też innych artystów, co zaprezentowała Grupa Kociewie i młodzież z „Zespółu Przyjaciele” idąca z pielgrzymką na Jasną Górę. 

Na teledysku, który stał się hitem w sieci, widzimy pątników, którzy idąc na Jasną Górę śpiewają piosenkę “Ale jazz”, jednak w delikatnie przerobionej wersji.

– Kawka w termosie z rana towarzyszy mi, co drugi pielgrzym zawsze na postojach śpi, kilometrów dość, żeby mocno dostać w kość, pątnik to jest gość – śpiewają młodzi pielgrzymujący.

– Oh, ale jazz, na pielgrzymce fajnie jest, wszyscy bracią są the best, każda siostra uśmiechnięta – słyszymy w pielgrzymkowej wersji popularnego hitu.

 

Źródło: Autor:
Fot.
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij