Publicystyka

To nagranie podbija sieć. Mocna odpowiedź policjanta na zachowanie manifestantki

Coraz więcej nagrań ze środowych manifestacji “Strajku Kobiet” pojawia się w sieci. Na jednym z nich, zdobywających coraz większy rozgłos, widać rozmowę policjanta z jedną z manifestantek, która zaczyna go obrażać. Odpowiedź funkcjonariusza była rozbrajająca i zyskała spore uznanie wśród internautów.

Podczas środowych protestów doszło do wielokrotnych przypadków naruszenia nietykalności funkcjonariuszy oraz ich znieważenia – przekazał rzecznik prasowy Komendanta Stołecznego Policji nadkom. Sylwester Marczak. Funkcjonariusze byli zmuszeni do zatrzymania ok. 20 osób.

Tymczasem do sieci wyciekło nagrania awantury pomiędzy jedną z uczestniczek, a policjantem. Demonstrantka zarzucała mu, że on i jego koledzy “umieją jedynie pałować i gazować kobiety”.

Umiesz tylko służyć i wykonywać rozkazy, psie! – krzyczała młoda manifestantka.

Służę Rzeczypospolitej Polskiej – odpowiedział jej funkcjonariusz. Za swoją postawę policjant zyskał sporą aprobatę za swoją postawę.

Źródło: Twitter/ Stefczyk.info na podst. TVP Info Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij