Rozrywka

To nagranie podbija internet. Tak Dunki zareagowały na ataki na premier Finlandii

Premier Finlandii Sanna Marin znalazła się w ogniu krytyki po tym, gdy wyciekły nagrania z imprez, w których brała udział. Redakcja jednego z duńskich magazynów dla kobiet postanowiła na nią odpowiedzieć publikując nagranie z imprezującymi redaktorkami.

36-letnia Marin dała się nagrać, jak tańczy na prywatce w swoim domu. O nagraniu zrobiło się bardzo głośno i Marin musiała na konferencji prasowej zdementować pojawiające się informacje, że była pod wpływem narkotyków. Wkrótce potem fiński tabloid Seiska opublikował kolejne nagranie, które miało być wykonane tej samej nocy. Widać na nim, jak Marin podczas tańca w klubie przytula się do mężczyzny, który nie jest jej mężem. Według źródeł portalu tańczyła tak z co najmniej trzema mężczyznami, a dwóm siadała na kolanach.

W odpowiedzi redakcja duńskiego magazynu dla kobiet Alt For Damerne stworzyła własne nagranie aby okazać solidarność z Marin. Widać na nim, jak redaktorki tego periodyku tańczą i imprezują. Nagranie wzbudziło jeszcze bardziej skrajne reakcje niż wygibasy polityk, ale błyskawicznie rozeszło się po mediach społecznościowych.

Źródło: Twitter Autor: WM
Fot. PAP/EPA/KIMMO BRANDT

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij