Najnowsze wiadomości z kraju

To musiało się tak skończyć! Internauci szydzą z zaklejania szyby przez Trzaskowskiego

Polityk PO rozpoczął swoją akcję „Otwarte drzwi dla Warszawy” w ramach której rozmawia z mieszkańcami stolicy o ich problemach. Podczas jednego spotkania do Trzaskowskiego podeszła kobieta, która poprosiła go o pomoc przy naprawie szybki w drzwiach. Kandydat na prezydenta stolicy zrobił to…przyklejając szybę taśmą klejącą.

Gdyby tego było mało, filmik wrzucił jeden z pracowników Trzaskowskiego, cezary Tomczyk, który skwitował wpisem „Taki powinien być Prezydent Warszawy”. Jak jednak oceniają polityczni eksperci, jest to kolejna wpadka polityka PO. Niektórzy porównują jego kampanię do tej, którą prowadził kilka lat temu Bronisław Komorowski.Cała akcja może przynieść dużo pozytywnego „kontentu” dla Trzaskowskiego – komentuje dziennikarz Michała Kolanko. Po części miał rację – pozytywny kontent przyniosła, ale dla internautów, którzy masowo publikują memy i żarty z akcją polityka PO, opatrując je hasztagiem #RobotaRafała.


Polecane artykuły

0 0

Strażakom spłonął wóz strażacki

0 0

Na wojskowej uczelni doszło do eksplozji. Są ranni żołnierze

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij