Rozrywka

To może być hit. Żona Zenka Martyniuka wystąpi w “Tańcu z gwiazdami”? Kuszą ją dużymi pieniędzmi

Przejście Edwarda Miszczaka z TVN do Polsatu rozpoczęło prawdziwą rewolucję w programach rozrywkowych stacji Zygmunta Solorza-Żaka. Na swoją premierę czeka długo wyczekiwany serial “Teściowie” z Julią Wieniawą i Cezarym Pazurą, z hitowym show “Twoja twarz brzmi znajomo” rozstali się zasiadająca niemal od początku w jury Katarzyna Skrzynecka i Michał Wiśniewski, a zmiany czekają również format “Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. “

Pierwszą “ofiarą” rewolucji najpopularniejszego show tanecznego ma być nazwa, a konkretnie jej anglojęzyczna część, która ma zostać usunięta. Media donoszą, że z programem mają pożegnać się również dotychczasowi jurorzy – Iwona Pavlović, będąca sędzią od samego początku show (jeszcze w TVN) oraz Andrzej Grabowski, związany z produkcją odkąd ta trafiła do Polsatu. Wśród nowych potencjalnych jurorów wymienia się m.in. Marcina Hakiela, który jako tancerz wraz z Katarzyną Cichopek wygrał drugą edycję show. Tajemnicą pozostaje również lista potencjalnych uczestników. Jak donosi “Super Express”, w nowej odsłonie programu być może zobaczymy… Danutę Martyniuk – żonę najpopularniejszego obecnie piosenkarza disco polo.

Według se.pl marzeniem Polsatu byłoby, by w programie zatańczył sam Zenek, ale zobowiązania koncertowe mu na to nie pozwolą, a jego żona jest również bardzo lubiana. Jeśli przyjmie propozycję, Zenek z pewnością będzie kibicował jej na widowni, a to też dla nas duża atrakcja” – mówi na łamach portalu osoba według tabloidu związana z Polsatem.

Według ustaleń “Super Expressu” żona Zenka mogłaby zarabiać nawet 12 tys. zł. za odcinek, Trzeba przyznać, że to niezła stawka, zważywszy, że na jednym pewnie by się nie skończyło.

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij