Publicystyka

To morderstwo to jedna z największych tajemnic III RP. W tle prominentny polityk Sojuszu Lewicy Demokratycznej

Okrutne tortury, bestialskie zabójstwo i 20 lat śledztwa, które przyniosło więcej pytań niż odpowiedzi. W tle prominentny polityk Sojuszu Lewicy Demokratycznej oraz zakorzenieni w PRL funkcjonariusze. Reporterzy „Magazynu śledczego Anity Gargas” idą tropem jednej z najgłośniejszych zbrodni III RP- zabójstwa Krzysztofa Olewnika.

Jak to możliwe, że do tej pory nie udało się ustalić zleceniodawców porwania i morderstwa? Dlaczego policja i prokuratura badające sprawę wykazały się nieprawdopodobną wręcz nieudolnością? Dlaczego żaden ze śledczych, którzy mogli przyczynić się do śmierci Krzysztofa Olewnika, nie poniósł odpowiedzialności? Kim była ważna osoba, która przyjeżdżała do Krzysztofa Olewnika, gdy był wieziony w domu jednego z zabójców?

Jakie były okoliczności śmierci morderców oraz wielu innych osób, które mogłyby rzucić światło na tożsamość zleceniodawców porwania i zabójstwa? Czy po 20 latach można jeszcze dojść do prawdy o śmierci Krzysztofa Olewnika? „Magazyn śledczy Anity Gargas” w czwartek o 22:25 w TVP1.
zwiastun:

Źródło: TVP/Magazyn Śledczy Anity Gargas Autor: TVP/Magazyn Śledczy Anity Gargas
Fot. TVP/Magazyn Śledczy Anity Gargas
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij