Najnowsze wiadomości z kraju

To już prawdziwa obsesja. Róża Thun uważa, że winę za aferę ze szczepionkami dla aktorów ponosi… Kaczyński

W sieci wybuchła prawdziwa afera po ujawnieniu informacji, zgodnie z którymi były premier Leszek Miller, a także Krystyna Janda oraz kilku innych przedstawicielami środowiska aktorskiego zaszczepiło się na Covid-19 poza kolejnością. Do sprawy odniosła europoseł PO Róża Thun, która winą za ten stan rzeczy obarczyła… Jarosława Kaczyńskiego.

Leszek Miller, Krystyna Janda, a także jak ujawnia Polsat News, również Wiktor Zborowski, Krzysztof Materna, Andrzej Seweryn oraz Maria Seweryn – to właśnie te znane osoby miały zostać zaszczepione poza kolejnością, co wywołało ogromną burzę w Polsce. Na byłego premiera oraz aktorów spadła fala krytyki.

Do sytuacji odniosła się na Twitterze eurodeputowana z ramienia Koalicji Obywatelskiej Róża Thun. W ironicznym poście stwierdziła, iż za ten stan rzeczy ma odpowiadać… prezes Prawa i Sprawiedliwości.

Powiadają, że ta cała awantura jest dlatego, że Kaczyński chciał być pierwszy! Miał szczepić się narodowo, z patriotyczną orkiestrą i w błyskach fleszy, a tymczasem mu Krystyna Janda i  Leszek Miller show ukradli… Taki pech! – czytamy.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Do Rzeczy Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij