Rozrywka

To będzie prawdziwy gejmczendżer. Platforma Obywatelska zapowiedziała kolejny generator memów o Kaczyńskim

Platforma Obywatelska zaliczyła poważną wpadkę, kiedy upublicznili swój generator memów o Kaczyńskim. W reakcji na kpiny internautów zapowiedzieli, że wkrótce… stworzą kolejny.

Wychodząc z założenia, że nic tak nie przekonuje wyborców, jak straszenie Kaczyńskim, KO stworzyła plakat z jego twarzą i napisem „ja jestem zagrożeniem”. Arkadiusz Myrcha poinformował także, że w ramach internetowej części kampanii stworzyli specjalny generator, dzięki któremu internauci mogą sami stworzyć swoją wersję tego plakatu i wpisać, dla kogo Kaczyński jest zagrożeniem.

Afera wybuchła niemal od razu. Internauci zauważyli bowiem, że pewnych słów po prostu nie da się wpisać. Analiza kodu źródłowego strony wykazała, że lista słów zakazanych jest długa.

Mimo tego znaleźli sposób, jak obrócić nową broń Platformy przeciwko niej samej.

https://twitter.com/AnnaMarzec5/status/1699578675786572115?s=20

 

Po kilku godzinach KO nie miała innego wyjścia, niż wyłączenie tego generatora. KO uznała jednak, że sam pomysł był na tyle dobry, że postanowili spróbować ponownie. Stworzenie nowego generatora zapowiedział poseł Budka. „Będzie można zapytać Kaczyńskiego, o czym rozmawiał z Merkel na tajnym spotkaniu w Niemczech” – powiedział. Twierdził, że do takiego spotkania miało dojść w 2016 roku. Internauci przyjęli jego pomysł z entuzjazmem.

Źródło: Twitter Autor: WM
Fot. PAP/Piotr Nowak
Obserwuj nas w Google News

Ankieta

Kto będzie następnym prezydentem Polski?
Ładowanie ... Ładowanie ...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij