Najnowsze wiadomości z kraju

Ten spot PiS-u wywoła wściekłość opozycji i jej mediów. Zagotuje się na Czerskiej i Wiertniczej

Przymusowa relokacja do Polski, to projekt za którym głosowała polska opozycja. To rozwiązanie unijnej biurokracji, sprawi, że kolejne tysiące będą przypływały do Europy – podkreśla Prawo i Sprawiedliwość w nowym spocie wyemitowanym w poniedziałek w mediach społecznościowych.

W poniedziałek na platformie X (dawniej Twitter) opublikowany został nowy spot Prawa i Sprawiedliwości.

W spocie pokazany został apel szefowej KE Ursuli von der Leyen na temat relokacji imigrantów z Włoch do innych państw. “Wzywam państwa członkowskie do stosowania dobrowolnego mechanizmu solidarności i transferowania migrantów z Włoch” – wzywała von der Leyen.

W spocie zostały również przywołane wypowiedzi Donalda Tuska dotyczące imigrantów. “To są biedni ludzie, którzy szukają swojego miejsca na ziemi” – mówił Tusk.

W spocie znalazła się także wypowiedź b. premier Ewy Kopacz: “Polska przyjmie uchodźców, to jest gest solidarności”.

W spocie zaznaczono, że przymusowa relokacja do Polski, to projekt za którym głosowała polska opozycja a to rozwiązanie będzie wiązało się z napływem imigrantów do Europy.

Na koniec lektor zaznaczył, że opozycja chce w Polsce imigrantów oraz, że o tym będą najbliższe wybory.

Źródło: PAP Autor: Iga Leszczyńska
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij