Publicystyka

Tego Spurek się nie spodziewała. Do jej poselskiej skrytki ktoś wrzucił “kartę rozpoznawczą folksdojcza”

Niecodzienny “prezent” znalazła w swojej skrytce poselskiej w Parlamencie Europejskim Sylwia Spurek. Ktoś przesłał eurodeputowanej Zielonych “kartę rozpoznawczą folksdojcza”.

-Tak się bawią „prawdziwi Polacy”? Ktoś zadał sobie trochę trudu, żeby zademonstrować swoją „miłość” do ojczyzny oraz nienawiść do innych. Ciekawe, kto jeszcze dostał dzisiaj taką przesyłkę do poselskiej skrytki w PE – napisała była zastępczyni RPO.

Do wpisu zostało załączone również zdjęcie przesyłki. Na kopercie widoczne jest logo fundacji Polsko-Niemieckie Pojednanie. W środku natomiast znalazła się żółta karta z napisami “Willkommen in Deutschland” oraz “Kennkarte volksdeutschen – karta rozpoznawcza folksdojcza”.

Była europoseł Wiosny nie ukrywa swojego oburzenia całą sprawą. Innego zdania jest jednak większość internautów, według których Spurek “zapracowała” sobie na tę kartę, głównie poprzez swoją działalność w Parlamencie Europejskim, gdzie polityk często atakowała Polskę, a także głosowała przeciwko niej.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Szefowa Secret Service podała się do dymisji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij