Rozrywka

“Taniec z gwiazdami” znika z ramówki. Zaskakująca decyzja władz Polsatu

Przejście Edwarda Miszczaka do telewizji Polsat od początku wywoływało sporo emocji. Nic dziwnego, bo już pierwsze decyzje nowego dyrektora programowego stacji część środowiska uznała za rewolucyjne. Miszczak jednak nie przestaje zaskakiwać, okazuje się, że w jesiennej ramówce stacji zabraknie jednego z jej hitowych programów – “Tańca z gwiazdami”.

Jak donosi branżowy portal Wirtualnemedia.pl, Polsat zdecydował się na zawieszenie formatu. Według pierwszych informacji “Taniec z gwiazdami” miał zostać odświeżony, miały też zmienić się jego godziny emisji, nie wykluczone, że także prowadzący oraz jurorzy. Co więcej, ponoć trwały już nawet negocjacje z pierwszymi uczestnikami – padały nawet znane nazwiska. Okazuje się jednak, że Polsatowi najwyraźniej zabrakło czasu, by uporać się z tym wszystkim przed jesienią. Wstępnie mówi się, że program może powrócić wiosną 2024 roku. Czy tak się stanie? Czas pokaże.

Według “Pudelka” Polsat musi sobie kupić więcej czasu, by taneczny show w nowej formule spełnił oczekiwania widzów i nowego kierownictwa.

“Odświeżony program ma wrócić na wiosnę 2024 roku, co ma pozwolić produkcji na zabezpieczenie gwiazd z najwyższej półki. Takich, które zatańczą i tych, które te popisy będą oceniały” –  czytamy na stronie plotkarskiego portalu.

Nowa ekipa odpowiedzialna za programy rozrywkowe stacji udowodniła, że jest w stanie podjąć nawet najbardziej zaskakujące i odważne decyzje. Ostatnio widzów Polsatu poinformowano, że za prowadzenie programu “Nasz nowy dom” podziękowano ulubienicy widzów Katarzynie Dowbor. Wcześniej z programem “Twoja twarz brzmi znajomo” pożegnali się Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski.

 

Źródło: Autor:
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij