Publicystyka

Tak się wyprowadza pieniądze z budżetu państwa. Miliony złotych trafiły w prywatne ręce

Zarzuty kierowania zorganizowaną grupą przestępczą, prania brudnych pieniędzy, tysiące oszukanych osób i dziesiątki milionów wyprowadzone z budżetu państwa, czyli kulisy działalności Marka K. i jego współpracowników. Dlaczego, mimo że Marek K. jako przedsiębiorca dokonał wielu oszustw, jego spółki nadal otrzymywały dotacje publiczne?

Jak to możliwe, że Marek K. mimo ogromnej ilości zarzutów wciąż przebywa na wolności? Dlaczego sąd uchylił mu zakaz prowadzenia działalności gospodarczej, w konsekwencji czego wraz ze wspólnikami mógł wyprowadzić kolejne publiczne pieniądze? Czy nowelizacja ustawy o promocji zatrudnienia wprowadzona przez rząd PO – PSL w 2014 roku stała się furtką dla przestępców, którzy uzyskali dostęp do publicznych pieniędzy? Przekręty finansowe na ogromną skalę w „Magazynie śledczym Anity Gargas” w czwartek o 22:30 w TVP1.
zwiastun:

 

https://www.youtube.com/watch?v=Mc0xP5IVG28

Źródło: Magazyn Śledczy Anity Gargas Autor: Magazyn Śledczy Anity Gargas
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij