Najnowsze wiadomości ze świata

Tak Rosjanie wypoczywają na wakacjach w Turcji. Widok pokoju szokuje

W internecie pojawiło się nagranie pokoju Rosjan spędzających wakacje w Turcji. Ci nie odmówili sobie przyjęcia gratisowych produktów oferowanych przez pięciogwiazdkowy hotel. Co więcej zgromadzili ponad 35 kg takich prezentów.

Turcja jest wakacyjnym kierunkiem obleganym przez Rosjan. To m.in. powód zamknięcia przestrzeni powietrznej dla rosyjskich linii lotniczych, na co zdecydowało się wiele europejskich państw. Stało się tak po ataku Putina na Ukrainę. Mają oni zatem ograniczony wachlarz wakacyjnych możliwości.

Jak Rosjanie spędzają wczasy za granicą? To pokazuje nagranie opublikowane przez niezależny, białoruski portal Nexta. Film pochodzi z jednego z tureckich hoteli w Antalyi. Jest to kierunek wybierany przez 85 proc. Rosjan odwiedzających Turcję.

Na nagraniu widać pokój w pięciogwiazdkowym hotelu, który wynajmują turyści z Rosji. Schowano tam mnóstwo „gratisów” oferowanych przez hotel. Odkrycia dokonała obsługa sprzątająca, znajdując w pokoju liczne słodycze, herbaty, napoje, kosmetyki, suszone owoce, a nawet cukier w saszetkach. „Skarby” schowano w pokojowych lodówkach i torbach, a wszystkiego było ponad 35 kg. Nexta podsumowała nagranie nazywając znalezisko „typową sytuacją”.

Źródło: stefczyk.info/na podst.Fakt Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne/screen Twitter

Polecane artykuły

0 0

Szefowa Secret Service podała się do dymisji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij